Výrobní ředitel - automobil k soukromým účelům

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte za sebou prokazatelné výsledky ve vedení? Rád/a posouváte věci kupředu a stále hledáte prostor ke zlepšení? Dokážete se postavit před své podřízené a přesvědčit je pro společnou vizi? Pokud jste odpověděl/a 3x „ano“, jsme na dobré cestě! Hledáme totiž někoho, kdo nám pomůže s naplněním těchto cílů:

  • Budete řídit celou výrobu s tím je spojené i vedení příslušné agendy

  • Budete mít zodpovědnost za hospodářské výsledky a plnění plánu výroby

  • Dohled nad dodržováním výrobních postupů

  • Zodpovědnost za efektivní využití surovin

  • Dohled nad plnění požadavků kvality

  • Implementace procesů vedoucích k trvalému zlepšování procesů ve výrobě

  • Přímé vedení podřízených, rozvoj pracovníka samotného, jeho týmu, hodnocení, motivace

Profil kandidáta

  • VŠ v potravinářském oboru

  • Dlouholetou praxi na obdobné pozici v potravinářství

  • Analytické myšlení

  • Výborné komunikační dovednosti

  • Znalost systémů kvality

  • Odolnost vůči stresu

  • Aktivní přístup

  • Zkušenost s vedením týmu

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní firmě

  • Firemní automobil i k soukromým účelům

  • Možnost vzdělávání

Benefity

  • Služební automobil

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4500386  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.