Projektant technologických celků | absolventy zaučíme!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenost s projekty technologických celků, jste zodpovědný a nebojíte se výzev?  Do přátelského prostředí opavské společnosti zaměřené na robotizaci a automatizaci pracovišť nyní hledáme nového kolegu na pozici Odpovědný projektant technologických celků pro oblast farmacie a biotechnologie. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

  • Projektování technologických částí staveb (strojní zařízení, potrubní rozvody)

  • Zpracování projektové dokumentace včetně studie proveditelnosti

  • Kreslení grafických částí projektů v software Autodesk Architecture Engineering

  • Tvorba a editování technických zpráv a technických příloh projektů

  • Kontrola kvality práce subdodavatelů na přidělených projektech

  • Kompletační činnost při expedici projektů

  • Spoluúčast při výběru subdodavatelů projektových prací

  • Řízení změn projektů

  • Občasné cestování po zemích EU (cca 3-4x do roka, krátké výjezdy)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního směru

  • Praxe na pozici projektanta/výhodou

  • Komunikativní znalost AJ

  • Autorizace v oboru výhodou

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba

  • Sick days

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Práci na zajímavých projektech v ČR i zahraničí

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4500396  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.