Elektromechanik, R/O | docházkový bonus

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme kandidáty na pozici Elektromechnik. Máte elektrotechnické vzdělání? Chcete své zkušenosti a dovednosti uplatnit ve společnosti, která je ocení? Pokud ano, zašlete svůj životopis a staňte se nedílnou součástí přátelského týmu v prosperující společnosti.

  • Elektro opravy a údržba strojů a jejich příslušenství

  • Uvádět do provozu nové stroje a kontrolovat, zda pracují správně

  • Průběžná preventivní elektroúdržba

  • Spolupráce na technickém řešení oprav

  • Pracovat podle platných norem a TP

Profil kandidáta

  • Praxe min. 2 roky

  • Platná vyhláška č. 50/1978 Sb min. §6

  • Orientace v technických výkresech a elektrických schématech

  • Základní znalost automatizace (senzorika , snímače, frekvenční měniče)

  • Výhodou je znalost hydraulických systémů

  • Manuální zručnost

  • Uživatelská znalost práce s PC

  • Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Odpovídající mzdu dle zkušenosti a výkonosti

  • Docházkový bonus 800 Kč

  • Příspěvek na zapracování 18 000 Kč

  • Příspěvek na dopravu 1 000 Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Prémie

  • Závodní stravování

  • Příspěvek na dětské pobyty

  • Práce ve dvousměnném provoze, jednou za 5 týdnů noční

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4500631  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.