Soustružník - Teplicko

Ústecký kraj

Popis pozice

Do stabilní firmy s přátelskou atmosférou hledáme šikovného soustružníka.
  • seřizování a obsluha konvenčních a číslicově řízených soustružnických strojů

  • strojní obrábění materiálu soustružením, vrtáním, vyvrtáváním, vyhrubováním, vystružováním apod.

Profil kandidáta

  • vyučení v oboru soustružník/obráběč

  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou

  • čtení technické dokumentace

  • manuální zručnost a spolehlivost

  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

– práce ve stabilní a přátelské firmě

– mzda od 28 000,-

– pravidelné navyšování mzdy

– stravenkový paušál

– 13. a 14. plat

– další benefity

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4500633  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.