Strojní inženýr se zaměřením na TZB

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte vzdělání ve strojírenství či stavebnictví a hledáte novou pracovní příležitost?

Je Vaše dosavadní praxe zaměřena na TZB, ideálně v rámci průmyslových staveb? Pokud ano, mohla by vás následující nabídka zaujmout.

  • Práce na realizaci projektu přímo v místě stavby (okolí Brna)

  • Zaměření na technická zařízení budov (klimatizace, vytápění apod.)

  • Kontrola prováděných prací a jejich kvality

  • Komunikace s klientem a implementace jeho požadavků

  • Tvorba a dozor nad časovým plánem stavby

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru

  • Praxe na obdobné pozice podmínkou

  • Znalost AutoCadu

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Zkušenosti s organizací výstavby průmyslových celků  – výhodou, nikoliv nutností

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zaměstnavatele, který vaši práci náležitě ocení

  • Účast na zajímavých projektech

  • 5 sick days

  • Stravenky

  • Prostředí s jedinečnou firemní kulturou

  • Příspěvek na kulturu či sport

  • Pohodový tým kolegů

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4500850  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.