Penetration Tester, který hledá víc než jen práci

Popis pozice

Když přijdete do ultra-moderních kanceláří našeho klienta, uvidíte sympaťáky, kteří se soustředěně dívají na monitor svého počítače. Je těžké je vyrušit, do práce jsou zcela ponoření. Když si s nimi později dáte kafe, zjistíte, že to jsou velmi inteligentní lidé, tak inteligentní, že vzbuzují jistý respekt. Lidé, od kterých je radost se učit a kteří rádi svoji zkušenost předají (samozřejmě jen pokud chcete). Mnoho z nich si mezi svými kolegy našlo parťáky na sport, cestování nebo sledování fotbalových zápasů (což se děje přímo v jedné ze zasedaček:)).
Vaření kávy, vyšívání...ne, tak to určitě dělat nebudete:)

Běžnými aktivitami je práce na interních i externích testech, phishingových kampaních nebo webových, občas i mobilních aplikacích, psaní nebo úprava skriptů, konfigurace a spouštění automatického skenování zranitelností a tvorba pentestových reportů (v ČJ/AJ).

Profil kandidáta

  • Abyste byli vhodným kandidátem pro tuto pozici, měli byste za sebou mít cca 2 roky zkušeností s penetračním testováním, znalost sítí a nějaké to skriptování, třeba v Pythonu, se vám taky bude hodit. Měli byste být schopni pracovat s nástroji pro testování webových aplikací (např. BurpSuite, ZAP) a specifickými webovými útoky a metodikou.

  • Potřebovat budete především češtinu, ale s klienty a občas i s kolegy budete mluvit anglicky.

  • Jste týmový člověk a chcete pracovat ve firmě, která vám dá možnost růst a podporuje vás.

  • Hodit se vám bude smysl pro humor.

Nabízíme

  • Práce Remote a flexibilní pracovní doba (lokalita Brno, možný full remote s návštěvou pobočky 1x za 14 dnů)

  • 5 týdnů dovolené + 3 osobní dny volna

  • Stravenkový paušál

  • Firemní akcie a příspěvky na pojištění

  • Jazykové kurzy zdarma

  • Školení a možnost získání certifikací

  • „Dog-friendly“ kancelář

  • „Shuttlebus“ (Maliňák – Nová Zbrojovka) zdarma

  • Posilovna v budově zdarma + zázemí pro cyklisty

  • Firemní snídaně každý měsíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4500853  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.