Koordinátor montážních techniků

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta z oblasti IT, hledáme novou posilu, která bude koordinovat týmy na několika projektech. Jedná se o projekty pro montáž instalaci a servis ICT prostředků.

  • koordinace týmu montážních techniků

  • kontrola docházky a BOZP

  • rozdělování práce

  • kontrola dodržování procesů, postupů a související dokumentace

  • komunikace se zákazníky

  • odpovědnost za dodržení plánů

  • příprava podkladů pro cenové nabídky

Profil kandidáta

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru

  • praxe s vedením týmu

  • zkušenosti z oblasti ICT, montáží, elektra nebo servisu

  • řidičský průkaz skupiny B

  • ochota cestovat

Nabízíme

  • vedení kolektivu mladých a perspektivních lidí

  • zajímavé projekty z oblasti ICT

  • vlastní organizace pracovní doby

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

  • cafeterie

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • slevy na pohonné hmoty

  • firemní automobil i pro soukromé účely

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4501000  Datum zveřejnění: 14.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.