CNC operátor

Praha

Popis pozice

Jste vyučení v oboru obrábění nebo máte praxi na podobné pozici? Jste ochotni pracovat ve směnném provozu a místo pracoviště Praha 9 Letňany Vám vyhovuje? Nabízíme stabilní zaměstnání s atraktvním balíčkem benefitů, ze kterých si každý vybere. Nenecháme Vás v tom samotné, na začátku budete součástí školícího centra, kde Vás zaškolí zkušený trenér.
* Obrábění dílů z ušlechtilých materiálů jako je titan, nerezové slitiny nebo hliník

* Obsluha a seřizování CNC strojů

* Práce v systémech Sinumerik, Heidenhain, Mazotrol

* Na začátku budete součástí školícího centra, kde Vás zaškolí zkušený trenér

Profil kandidáta

* SOU v oboru obrábění nebo praxe na podobné pozic

* Ochota pracovat ve třísměnném provozu

* Zodpovědnost

* Pečlivost

* Chtít se vzdělávat - rozšiřovat své zkušenosti i na další CNC stroje, které v naší výrobě najdete

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v prosperující společnosti

* Zajímavou a zodpovědnou práci v lokalitě Praha 9 Letňany

* 5 týdnů dovolené

* Vlastní firemní jídelnu, ve kterém Vám přispějeme na hlavní chod 55% z ceny

* Za noční a víkendové směny stravenky ve výši 80 Kč

* Příspěvek na dopravu

* Příspěvek na penzijní připojištění a to ve výši 5% z hrubé mzdy

* Kafeterii - systém, do kterého Vám budeme měsíčně přispívat 1000 Kč a ve kterém můžete vybrat svobodně benefity od různých dodavatelů (lékárna, volnočasové aktivity,...)

* Nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech

* Plně hrazenou Multi-sport kartu z benefitních bodů

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Benefity

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4501002  Datum zveřejnění: 14.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.