Vedoucí oddělení nákupu

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Máte prokazetelné zkušenosti s vedením týmu? Jste schopným leaderem a hledáte příležitost, kde zúročíte Vaše dovednosti?

Pro automotive společnost na Novojičínsku hledáme vedoucího, který povede tým nákupního oddělení. Praxe přímo v nákupu není nutnou podmínkou.
✔ Povedete svěřený tým a budete zodpovídat za jeho výsledky a motivaci

✔ Ponesete zodpovědnost za rozdělování a kontrolu úkolů a priorit týmu

✔ Budete dohlížet na dodržování interních procesů a postupů

✔ Budete zaškolovat případné nováčky a poskytovat support všem podřízeným

✔ Očekáváme managerský přístup a mentorování týmu

Profil kandidáta

✔ Min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo technického směru

✔ Praxe v oblasti nákupu velkou výhodou

✔ Komunikativní znalost angličtiny – denní využití

✔ Zkušenosti s vedením týmu

✔ Dobré komunikativní schopnosti, vyzrálá osobnost s pozitivním přístupem

Nabízíme

✔ Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)

✔ 25 dní dovolené

✔ Home office 2 dny / týden

✔ Sick Days – 2 dny / rok

✔ Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování

✔ Příspěvek na stravování

✔ Cafeterie Benefit Plus

✔ Variabilní bonusový systém

✔ Možnost jazykového a odborného vzdělávání

✔ Příspěvek na penzijní připojištění

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4501269  Datum zveřejnění: 15.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.