Elektrikář - ranní směny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáš práci ve stabilní firmě, kde budeš moci uplatnit své zkušenosti nebo naopak získat potřebnou praxi? Chceš se stát součástí party údržbářů, kteří mají pod palcem všechny stroje a instalace ve výrobě? Pokud je práce s elektřinou to, co tě baví a chceš dále rozvíjet, máme pro tebe příležitost.

Pro stabilní a inovativní výrobní společnost v Bohumíně, hledáme zkušené elektrikáře i absolventy elektrooboru do údržby. Nabízíme odpovídající mzdu, jistou práci s dlouhodobou perspektivou a mnoho benefitů.
✔ elektroúdržba výrobních a provozních zařízení a strojů, včetně budov, elektroinstalací apod.

✔ zodpovědnost za plynulý chod výrobních strojů,

✔ řešení aktuálních poruch

✔ realizace oprav dle plánu, odstraňování zjištěných závad a preventivní údržba i generální opravy

✔ práce podle elektro dokumentace

✔  práce na ranní směnu (4 týdny), občas odpolední (5. týden) + držení pohotovostí v rámci noční směny a o víkendu

Profil kandidáta

✔ vzdělání SOU nebo SPŠ v oboru elektro

✔ platnou vyhlášku 50/78 Sb., min.§ 5

✔ zkušenosti v oboru automatizace a řídicích systémů velkou výhodou

✔ orientace v elektro dokumentaci

✔ základní znalost čidel, frekvenčních měničů apod.

Nabízíme

šanci i šikovným absolventům

✔ podporu stávajícího týmu

✔ stabilitu zaměstnání ve významné české společnosti s více než stoletou tradicí

✔ odpovídající platové ohodnocení s možností dalšího růstu dle zaškolení a pracovního výkonu

✔ příplatky za odpolední směnu

✔ příplatek za pracovní pohotovost

✔ docházkový bonus

✔ 5 týdnů dovolené

✔ příspěvek na stravné v závodní jídelně

✔ vánoční odměna

✔ příspěvek na volnočasové aktivity jako je relax, sport a dovolená  v rámci kafetérie

✔ odměna při pracovním jubileu

✔ možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4501270  Datum zveřejnění: 15.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.