Plánovač výroby/koordinátor

Ústecký kraj

Popis pozice

  • odpovídá za operativní koordinaci (plánování) výroby, prodeje a nákupu svěřeného sortimentu s cílem uspokojit požadavky našich zákazníků a optimalizovat  logistiku

  • rozhoduje/potvrzuje termíny dílčích expedic produktů s ohledem na optimalizaci vytížení výrobních a expedičních kapacit a segmentaci zákazníků

  • sleduje plnění plánu prodejů podle skupin výrobků a jednotlivých výrobků a adekvátně přizpůsobuje výrobní plán

  • odpovídá za vytváření požadavků na nákup surovin v souladu s plánem výroby

  • zpracovává výrobní plány svěřeného sortimentu pro různá časová období

  • spolupracuje s útvarem dopravy

  • optimalizuje stavy zásob surovin, polotovarů i hotových výrobků z pohledu řízení toku peněz i celkové nákladovosti

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání s maturitou

  • 3 – 5 let zkušenost v oblasti koordinace (plánování)

  • výborná znalost práce s MS Excel (datové zdroje a kontingenční tabulky)

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Schopnosti: plánování a efektivní organizování práce

  • time management

  • práce s dynamickými vstupy (v čase měnící se data a informace)

  • výborné komunikační a organizační dovednosti

  • schopnosti řešení problémů

  • odolnost vůči stresu

  • analytické myšlení

  • flexibilita

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • firemní zvýhodněné stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • zaměstnanecké SIM

  • home office

  • SIM karty pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4501332  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.