Vedoucí elektrikářů - ranní směna, okr. Prostějov

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Uvítáme absolventa VŠ elektrotechnické, motivovaného elektrikáře s chutí být zodpovědný za tým 10 elektrikářů, případně rádi pohovoříme o zkušenostech s Vedoucím týmu v oblasti elektro údržby, jakéhokoliv výrobního provozu (automatické výr. linek).

  • samostatné vedení svého týmu elektrikářů (cca 10 lidí)

  • budete zodpovídat za koordinaci údržby všech elektrotechnických zařízení, řešit problémy údržby a plánovat činnosti elektrikářů

  • komunikace v AJ - stroje z Německa, Itálie atd.- komunikace se zahraničními firmami, reporting

Profil kandidáta

  • absolvent VŠ elektrotechnické, nebo SŠ v oboru elektro nutné

  • zkušenosti s vedením lidí výhodou (oceníme silnou osobnost)

  • praxe na pozici v elektroúdržbě - Elektrikář apod.

  • technické myšlení a manuální zručnost

  • dobré komunikační dovednosti a nebát se delegovat

  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • tradiční výrobní společnost se stabilitou

  • fin. odměny, bonusy

  • náborový příspěvek 50 000 Kč

  • možnost využití jídelny přímo ve firmě

  • stravenky

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová