Operátor ve výrobě v Praze

Praha

Popis pozice

  • Příprava lahví pro plnění, proplach tlakových lahví, vakuování a sušení

  • Volba materiálu lahve a tlakového ventilu dle druhu zakázky

  • Třídění lahví podle chemických vlastností zbytků plynů a likvidace obsahu na vakuovacích rampách

  • Kontrola a případná oprava ventilu nádoby a barevného označení lahve

  • Obsluha plynového zařízení a stabilních tlakových nádob

  • Provádění výstupní kontroly vybavení, značení a vzhledu tlakové lahve

  • Provádění expedice, manipulace a příjmu lahví

  • Zodpovědnost za stanovené pracoviště a výrobní zařízení

  • Dvousměnný provoz (7,5 hod./směna)

Profil kandidáta

  • ÚSO technického směru, chemické směru výhodou

  • Znalost vlastností plynů

  • Znalost činností prováděné operátorem v chemickém průmyslu

  • Průkaz na VZV

  • Zkušenosti s prací s tlakovými lahvemi výhodou

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti

  • zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • zajímavé benefity (13. mzda, čtvrtletní kolektivní prémie, 5 týdnu dovolené, příspěvky na ŽP a PP, závodní stravování, 4 dny sick days a další zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy

  • lokalita: Praha Kyje

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová