Programátor/ka průmyslových robotů

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro předního dodavatele řešení pro průmyslové obory se specializací na automatizované nástroje a systémy pro manipulaci s materiálem hledáme programátora/ku průmyslových robotů.

Budete pracovat ve společnosti, která má více jak 30 let zkušeností ve vyvoji řešení pro manipulaci s materiálem pro vstřikování plastů, výrobu, balení a neautomobilové aplikace.

  • Vytváření programů pro roboty (KUKA, ABB, FANUC) a uvádění technologií do provozu u zákazníka

  • Elektromechanická instalace periferií - EOAT (End of Arm Tooling) pro roboty

  • Cestování k zákazníkům převážně v EU, výjimečně v zámoří

  • Vypracování návodu k obsluze

  • Pořádání školení a instruktáží pro zákazníky

Profil kandidáta

  • Na této pozici využijete především kvalifikaci v oboru mechatroniky, elektroniky, automatizační techniky nebo ekvivalentu

  • Máte již z předchozího zaměstnání zkušenost s programováním KUKA, znalost SW Work Visual

  • Bude se vám hodit orientace v elektrotechnické dokumentaci

  • Orientace na zákazníka vám nesmí chybět, vzhledem k tomu, že se s nimi budete často setkávat

  • Ochota cestovat, protože naše zákazníky máme v různých koutech Evropské unie a s tím souvisí znalost pokročilé technické angličtiny (mluvená, psaná)

  • Řidičské oprávnění sk. B

  • Výhodou bude pokud budete mít základní znalost programování robotů ABB a FANUC, základní znalost programování PLC Siemens (TIA)

  • Vyhláška 50, par. 6 bude pak třešničkou na dortu

  • Základní znalost německého jazyka u nás také využijete

Nabízíme

  • Práce v zajímavém oboru v nadnárodní společnosti

  • Cestování po celém světě

  • Atraktivní platové ohodnocení

  • Práce v přátelském kolektivu

  • 13. plat

  • Penzijní připojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Firemní akce

  • Stravenky

  • Služební notebook + telefon

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4501740  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.