Voňavá práce operátora výroby s nástupem ihned do kmene

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáte práci, která vám bude vonět? Začněte pracovat pro našeho klienta, který se zabývá výrobou medových dortů.

Hledáme pracovníky na dvě oddělení – operátor balení, operátor krému.

Nástupem je ihned do kmene!

Jedná se o sladkou a voňavou práci pouze u nás!

  • Na pozici operátora balení, budete obsluhovat automatické linky v části balení pomocí dotykových panelů, vkládat obalový materiálů – krabice/ folie, kontrolu kvality a obsluhu dalších strojů na míchaní těsta.

  • Na pozici operátor krému, váš čeká obsluha strojů a zařízení pro výrobu krému, kontrola kvality a měření parametrů surovin a polotovarů.

Profil kandidáta

  • Znalost práce na PC

  • SŠ s vyučením

  • Vlastnit potravinářský průkaz

  • Praxe ve výrobě alespoň 2 roky

  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu

  • Zkušenost s řízením VZV je výhodou

  • Fyzická zdatnost a spolehlivost v docházce

Nabízíme

  • Mzda 27.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce

  • Docházkový bonus 500 Kč (za celý odpracovaný měsíc)

  • Nástup přímo do kmene

  • Stravenky v hodnotě 180kč/den

  • 5 týdnů dovolené

  • Multisport karta (po zkušební době)

  • Penzijní příspěvek (po roce)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084