Zámečník | nástup do kmenového stavu

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do Ostravské společnosti hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Zámečník. Pokud máte pracovní zkušenosti na obdobné pozici, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis.

  • Výroba dílů z hliníkových plechů a hliníkových profilů řezáním, broušením, pilováním atd. pro skládání a svařování vagónových dílů

  • Sestavování a příprava těchto dílů v přípravcích pro svařování podsestav a sestav vagónů

  • Rovnání, broušení a úprava svařených celků

  • Znalost výkresové dokumentace a technologických postupů

Profil kandidáta

  • Nutná znalost výkresové dokumentace

  • Zodpovědnost, vysoká spolehlivost

  • Ochota pracovat na tři směny

  • Min. SŠ

Nabízíme

  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

  • 5 týdnů dovolené

  • Závodní stravování

  • Příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4502019  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.