Financial Controller

Praha

Popis pozice

Jsme společnost ManpowerGroup, jednička na trhu personálních společností a 15. největší zaměstnavatel v ČR, a v současné době hledáme kolegyni/kolegu, která/který posílí náš back office tým na pozici Finančního kontrolora.

Co vás na této pozici čeká?

  • spolupráce při závěrkovém procesu a reportingu (příprava dat)

  • zpracování podkladů pro tvorbu forecastů a rozpočtů

  • příprava týdenních a měsíčních reportů i ad-hoc analýz

  • spolupráce na rozvoji firemního ERP & BI systému (Helios Green, GIST)

  • úzká spolupráce s finančním oddělením, účtárnou a dalšími kolegy napříč celou firmou

Profil kandidáta

Hledáme motivovaného a energického kolegu/kolegyni se schopností pracovat nejen samostatně, ale i dobře fungovat v týmovém prostředí (efektivně komunikovat a sdílet informace napříč odděleními).

Požadujeme:

  • výbornou znalost excelu – ověřujeme na pohovoru testem (pokročilé funkce, kontingenční tabulky, jednoduchá makra výhodou)

  • znalost základních principů účetnictví a financí

  • velmi dobré analytické schopnosti a logické myšlení

  • předchozí zkušenost v controllingu (není nezbytnou podmínkou, ale je velkou výhodou)

  • samostatnost, systematičnost, výborné komunikační dovednosti

  • středně pokročilá znalost anglického jazyka.

Nabízíme

  • nástup hned aneb včera bylo pozdě :)

  • zázemí jedničky na trhu v oblasti personálních agentur

  • možnost profilovat se a získávat zkušenosti v oblasti controllingu

  • příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu

  • flexibilní pracovní dobu a po zaučení možnost home office (až 2 dny v týdnu)

  • přátelskou firemní kulturu

  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)

  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu, možnost práce na home office, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Regina Plojharová
ID: 4502022  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.