Zákaznická Kvalita | Automotive

Liberecký kraj

Popis pozice

Máš praxi v kvalitě a hledáš novou výzvu?

Preferuješ prostředí větší výrobní automotive společnosti, kde se ti dostane spravedlivého ohodnocení a možnosti růstu?

Pak určitě čti dál!

  • Vedení celého reklamačního procesu s dodavateli (zahájení, rozhodování, sledování pomocí 8D reportů atd.)

  • Shromažďování klíčových aspektů analýz a příprava lessons learned pro nové projekty, blokace nevyhovujících dodávaných dílů,

  • Auditování dodavatelů a návštěvy dodavatelů v rámci prověřování nápravných opatření

  • Implementace specifických standardů a požadavků zákazníka v závodě dodavatele

  • Sledování cílů kvality dodavatelů a implementace nezbytných nápravných opatření v jednotlivých oblastech, v případě nutnosti eskalace

  • Spolupráce s centrálním ASQE

Profil kandidáta

  • Min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní výrobní firmě, automotive výhodou (Tier 1, Tier 2)

  • Znalost výrobních procesů a technologií

  • Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy, znalost pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů

  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

  • Nutná znalost MS Office, SAP výhodou

  • Vysoká míra asertivity a schopnost řešení konfliktních situací, skvělé vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu, odolnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

Na oplátku nabízíme motivační finanční ohodnocení, které se bude odvíjet od vašich předchozích zkušeností a představ. V balíčku obecných benefitů na vás pak čeká týden dovolené navíc, obědy za pár korun ve firemní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, příspěvek na Multisport kartu a další skvělé benefity, které vám firma ráda představí na osobním pohovoru.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4502255  Datum zveřejnění: 16.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.