Brigáda v Cateringu - 177 Kč/hod

Praha

Popis pozice

Chceš se dostat na zajímavá místa, kam normální smrtelníci většinou nemají přístup? Pro našeho klienta z oblasti gastronomie hledáme šikovné brigádníky, kteří by pomáhali s cateringem na různých eventech převážě v centru Prahy. Pokud se nebojíš komunikace a učení se novým věcem, pak hledáme právě tebe! A pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám svůj ŽIVOTOPIS a my se ti ozveme zpět.

  • Catering na různých eventech v Praze

  • Nabízení občerstvení

  • Drobný úklid

  • Komunikace s hosty

  • Některé eventy se mohou pořádat také v zahraničí

Profil kandidáta

  • Věk 18 let a více

  • Zkušenosti na obdobné pozici nejsou třeba

  • Anglický jazyk výhodou

  • Příjemné vystupování, spolehlivost

Nabízíme

  • Brigádu na DPČ

  • Mzda 177 Kč/hod

  • Práce v mladém, enegrickém týmu a v zajímavém prostředí

  • Nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4502419  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 177 Kč/hod.