Strategický nákupčí komodit

Plzeňský kraj

Popis pozice

Orientujete se v oblasti controllingu? Máte zkušenosti s analýzou a vyhodnocováním trhů v oblasti nákupu?  Máte komunikativní angličtinu?

Hledáte zaměstnavatele který vám poskytne nejen k fixnímu platu i širokou škálu zajímavých benefitů?

Pokud vás pracovní nabídka zaujala,tak čtěte dál.

  • analýza a hodnocení trhů v oblasti veřejných zakázek

  • tvorba strategie nákupní oblasti

  • konsolidace poptávek a realizace výběrových řízení

  • vedení a jednání o cenách, dodacích podmínkách a smluvních podmínkách

  • uzavírání individuálních smluv

  • koordinace a spolupráce se všemi odděleními zapojenými do procesů, např. controlling, právní, účetní

  • jednotlivé analýzy u vybraných dodavatelů

  • spolupráce i se zahraniční pobočkou

  • jedná se o otevření nové pozice

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání (například ekonomického směru)

  • zkušenosti například v oblasti controllingu nebo ve vyhodnocování nákladů při nákupu materiálu

  • komunikativní angličtina, německý jazyk bude výhodou

  • pokročilejší znalost Excelu

  • výborné organizační schopnosti, analytické dovednosti

Nabízíme

  • mzda 64 000 - 70 000 Kč

  • 13 a 14. plat

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • příspěvek na penzijní připojištění a ŽP

  • příspěvek na vzdělání a na jazykové kurzy

  • flexibilní pracovní doba

  • dotované závodní stravování ve firemní kantýně

  • 25 dní dovolené

  • sick days

  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby

  • smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová