Programátor CNC Hurco

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro předního dodavatele řešení pro průmyslové obory se specializací na automatizované nástroje a systémy pro manipulaci s materiálem hledáme programátora/ku CNC Hurco.

Budete pracovat ve společnosti, která má více jak 30 let zkušeností ve vyvoji řešení pro manipulaci s materiálem pro vstřikování plastů, výrobu, balení a neautomobilové aplikace.

Hledáme vhodné kandidáty se zkušenostmi a s chutí do práce, kteří hledají novou pracovní výzvu.

  • Tvorba programu a výroba přípravků pro díly vyráběné na CNC stroji HURCO

  • Tvorba programů pro sériovou a kusovou výrobu

  • Výroba prototypů

  • Spolupráce s technology a konstruktéry

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ strojírenského zaměření

  • Uvítáme praxi 2-3 roky na stejné pozici

  • Znalost řídicího systému Ultimax, Winmax

  • Předpokládáme, že se dokážete samostatně orientovat ve výkresové dokumentaci

  • Hledáme samostatnou, flexibilní a spolehlivou osobu

  • Ochota pracovat v týmu

Nabízíme

  • Velmi dobré finanční ohodnocení

  • Zaměstnanecké výhody (13. plat, penzijní připojištění)

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Příjemné pracovní prostředí

  • Nástup možný ihned

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4502904  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.