Vedoucí kooperací

Pardubický kraj

Popis pozice

Vyznáte se v technologiích obrábění? Jste dobrým vyjednavačem a máte za sebou již nějaké to obchodní jednání? Máte zkušenosti s vedením oddělení a podřízených (výroba, technický nákup či obchod apod.)?

Pro výrobce strojního vybavení (jednoúčelové stroje) hledám uchazeče pro vedení kooperací!

Náplň práce:

  • vedení kooperací vč. týmu nákupčích

  • spolupráce s oddělením technologie, řešení jejich požadavků na postupy a kooperace

  • vyjednávání podmínek a pravidelné tendry na dodavatele kooperací

  • pravidelná komunikace s dodavateli, budování stabilního portfolia

  • komunikace s výrobou, technickým i ekonomickým úsekem

  • hlídání realizace zakázek (termíny, množství atd.)

Profil kandidáta

  • VŠ technické vzdělání nebo SŠ a delší praxe v oboru

  • znalost technologie obrábění

  • zkušenosti ze strojírenské výroby

  • praxe ve vedení obchodních jednání

  • dobré vyjednávací a koordinační vlastnosti

  • zkušenosti s vedením lidí

  • AJ na úrovni běžné komunikace

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v moderní společnosti

  • atraktivní mzdové ohodnocení s možností růstu

  • služební automobil

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko

  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4503089  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.