Projektant elektro

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na datová centra a technologické infrastruktury, hledáme projektanta elektro.

  • projekční činnost v oblasti elektro, technologické celky

  • návrh a realizace projektové dokumentace

  • komunikace s objednavateli

  • spolupráce s kolegy uvnitř společnosti

  • technická podpora při vypracování nabídek pro realizaci staveb

Profil kandidáta

  • zkušenosti s projektováním v oblasti elektro

  • znalost programů AutoCAD, EICAD

  • znalost technické angličtiny

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení

  • roční bonus

  • týden dovolené navíc

  • 4 Sick days

  • mobilní telefon a notebook

  • firemní akce

  • spolupráce na vývoji vlastních produktů

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4503090  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.