Rozpočtář pro bytové výstavby

Praha

Popis pozice

Pro projekty v Praze a okolí hledám rozpočtáře do oblasti veřejných zakázek občanské vybavenosti bytové výstavby.

  • komunikace se subdodavateli

  • oceňování a kontrola výkazů výměr

  • zpracování nákladových kalkulací HSV prací

  • spolupráce se stavbyvedoucím

  • práce v nabídkovém týmu

  • posuzování a návrhy alternativních technických řešení

Profil kandidáta

  • vzdělání v oboru pozemní stavby

  • praxe v oblasti rozpočtů

  • AutoCAD a zkušenost s některým z kalkulačních programů

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • kvartální prémie

  • flexibilní pracovní doba

  • stravenky

  • příspěvek do Cafeterie

  • příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4503091  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.