Finanční ŘEDITEL/KA | vozidlo k soukromým účelům

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Hledáme kandidáty/tky na pozici finanční ředitele/ky, který/á bude mít na starosti řízení ekonomiky dvou firem. Na pozici vás čeká prostor na seberealizaci, možnost firmu budovat a posouvat kupředu. Samozřejmostí je atraktivní mzda a auto k soukromým účelům. :-)

  • Vedení ekonomického oddělní (okolo 6 lidí)

  • Komplexní zaštítění a odpovědnost za finanční řízení dvou společností – finanční plány, řízení cashflow, kontrola výkazů, účetních závěrek…

  • Příprava podkladů pro audit, komunikace s auditorem a úřady

  • Komunikace napříč celou společností za účelem správnosti a úplnosti ekonomických ukazatelů a výsledků

  • Zodpovědnost za efektivní využívání firemních zdrojů a investic

  • Přímý reporting majitelům společnosti

  • Komunikace a spolupráce s vedením společnosti nad strategickými ekonomickými otázkami, určování priorit a investic

  • Cestování mezi lokalitami Ostrava, Otrokovice a Praha

Profil kandidáta

  • Ekonomické vzdělání

  • Zkušenosti z obdobné pozice min. 3 roky

  • Vůdčí osobnost

  • Znalosti MS Office, hlavně Excelu

  • Smysl pro detail, zodpovědnost

  • Loajalita

  • Drive a tah na branku

Nabízíme

  • Stabilita zaměstnání a dlouhodobá spolupráce

  • Zázemí velké skupiny firem

  • 5 týdnů dovolené

  • Atraktivní mzda + odměny za dobře odvedenou práci

  • Auto i k soukromým účelům

  • Notebook a pracovní telefon

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Další benefity k diskuzi

  • Možnost seberealizace

  • Podpora majitelů společnosti realizovat nápady

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4503092  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.