Servisní technik pro gastro nebo čistírenská zařízení

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta hledám kandidáta, který se bude starat o opravy a montáže gastro zařízení nebo čistírenská a prádelenská zařízení.

  • servis zařízení

  • cestování po zákaznících převážně v okolí Praha a Středočeský kraj

  • montáž zařízení

  • následné uvádění do provozu

Profil kandidáta

  • technické vzdělání

  • zkušenost s opravami elektrických strojů

  • vyhláška 50 (minimálně §5)

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • služební vůz

  • výjezdy z místa bydliště

  • prostor pro samostatnost a seberealizaci

  • zajímavá práce

Benefity

  • Služební automobil

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4503097  Datum zveřejnění: 17.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.