SAP ABAP Vývojář - Liberec - HO

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro malou rodinnou firmu, poskytující konzultační služby s technologiemi SAP, hledáme juniora/seniora vývojáře s alespoň základní praxí programování v SAP (ABAP), případně programování obecně.

Rozmanité portfolio klientů po celé ČR od velkých energetických firem, ministerstva až po automotive společnosti.

  • Konzultace analýzy a návrhy nových řešení

  • Vývoj programů v SAP (ABAP)

  • Rozmanitá práce na různých projektech

  • Používání nových technologií ze světa IT

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy nebo studenty!)

  • Min. základní znalost programování v SAP (ABAP), nebo obecné programování

  • Aj- min. B1

  • Samostatnost, pečlivost a chuť se učit novým věcem

Nabízíme

Nabízíme ti stabilní zázemí v malé rodinné firmě s kanceláři v centru Liberce, kterou můžeš, ale nemusíš využívat. Poskytneme ti veškeré vybavení na 100% práci z domova.

Budeš mít volnou pracovní domu a práci si můžeš rozvrhnout podle svého uvážení.

Pokud budeš bez hlubších zkušeností, dostaneš k sobě zkušeného mentora, který ti bude po celou dobu zaučování k ruce a předá ti všechny potřebné informace.

Jsme malá firma s individuálním přístupem k zaměstnancům a na všem se můžeme společně domluvit. Máš zájem o nějaký kurz nebo vzdělávání v oboru? Neboj se svůj návrh předložit a rádi tě ve tvém růstu podpoříme.

Zbytek benefitů spolu probereme na osobním pohovoru!

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4503233  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.