Silák na poloautomatickou linku! Přestanov (m/ž)

Ústecký kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti hledáme fyzicky zdatné kandidáty a kandidátky k obsluze poloautomatické linky. Nevadí Vám nepřetržitý provoz ani dlouhé stání?

Zašlete nám váš životopis a zíkejte práci, která vás bude bavit.

  • Obsluha poloautomatické linky

  • Manipulace s těžkými břemeny

  • Práce v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden

  • Montáž výrobků na svěřeném úseku linky dle výrobní dokumentace

Profil kandidáta

  • čistý trestní rejstřík

  • zkušenost z výrobní společnosti - min. 2 roky

  • ochota práce v nepřetržitém provozu

  • technická zdatnost

  • spolehlivost a přesnost

Nabízíme

  • Nástupní mzda 26.000 Kč

  • Příspěvek na dojíždění 2.000 Kč

  • Docházkový bonus 1.000 Kč

  • Osobní ohodnocení 2.000 - 6.000 Kč

  • Příspěvky nad rámec zákoníku práce

  • Stravenky

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Odměna za doporučení dalšího kolegy

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská