IT konzultant - programování, inovace, kariéra!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s programováním a chceš se v něm dále rozvíjet? Hledáš dynamickou práci s opravdu smysluplným produktem, který tvým klientům ušetří čas a náklady?

Tak využij této nabídky a nakopni svoji kariéru s námi!

Rozšiřujeme tým v BRNĚ a PELHŘIMOVĚ.

  • Implementovat jedinečný software ke klientům, kteří chtějí zefektivnit interní procesy

  • Vymyslet řešení na míru, následně ho nainstalovat, nakonfigurovat a zaškolit jeho uživatele

  • Osobně navštěvovat klienty, abys mohl/a dobře navnímat, jak fungují

  • Provádět dlouhodobý servis a zlepšovat informační systém u svěřených projektů

Profil kandidáta

  • Programuješ v jakémkoliv jazyce – čeká tě detailní zaškolení na konkrétní systém

  • Máš praxi s programováním z předchozího zaměstnání

  • Jsi týmový hráč – často je potřeba dát hlavy dohromady a vymyslet unikátní řešení

  • Cílevědomost a snaha dotáhnout věci do konce jsou ti vlastní

Nabízíme

  • Bonusovou složku nad rámec fixní mzdy, která tě rozhodně nepřestane motivovat

  • Inovativní produkt a práci, která tě rozhodně posune dál

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Stravenkový paušál

  • 5 týdnů dovolené

  • Auto i k soukromým účelům – jakmile se zaškolíš a osamostatníš

  • Příspěvek na sport/kulturu

  • Tým kolegů, kteří se stanou tvými přáteli

  • Pracovní prostředí podporující otevřenou komunikaci a osobní přístup (nejedná se o korporát)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4504051  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.