Administrátor ERP systému

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máš zkušenosti s aplikací, údržbou a analýzami ERP systému? Jsi ochoten naučit se nový systém a rozumíš procesům ve výrobní firmě? Pak jsi náš člověk!

Do české výrobní společnosti se sídlem v Bohumíně, hledáme správce ERP systému. Pracují s MS Dynamics 365, ale jeho znalost není podmínkou. Kromě stabilního týmu a mezinárodního prostředí, ti nabídneme možnost učit se novým technologiím, zajímavé benefity a příležitost se dále vzdělávat.
✔ analýza stávajících procesů

zavádění a údržba firemních aplikací v prostředí Microsoft Dynamics 365 - primárně řízení výroby, prodeje, skladu, údržby (Supply Chain Management)

✔ tvorba efektivních řešení pro obchodní i výrobní střediska společnosti

✔ komunikace s uživateli ohledně jejich požadavků a poskytování podpory

✔ budování a údržba Dynamics 365

✔ komunikace s kolegy i poskytovatelem služeb

Profil kandidáta

✔ SŠ/VŠ vzdělání ideálně v IT

✔ praxi na obdobné pozici

✔ znalost práce s firemními daty

✔ zkušenosti s ERP systémy, Office 365, Teams, SharePoint

✔ znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

✔ ochota k občasnému cestování i do zahraničí

✔ komunikativnost, vstřícnost a ochota pracovat v týmu

✔ proaktivní přístup, chuť nalézat řešení

✔ ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji

Nabízíme

✔ pružnou pracovní dobu

✔ podporu stávajícího týmu

✔ stabilita a jistotu zaměstnání

✔ zázemí dynamické a perspektivní společnosti

✔ práce v přátelském a kreativním týmu

✔ práce s moderními prostředky Microsoft v cloudu

✔ průběžné technické a jazykové vzdělávání

✔ možnost cestování

✔ dovolená 5 týdnů

✔ odměna před Vánoci

✔ příspěvek na stravné v závodní jídelně

✔ Cafeteria systém

✔ odměna při pracovním jubileu

✔ možnost bezplatného využití služeb podnikového právníka

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4504309  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.