Technický pracovník – tryskací materiály

Praha, Česko

Popis pozice

Světový leader v oblasti tryskacích materiálů otevírá nové technologické centrum v okrese Praha-západ! Tryskací materiály se používají především k čištění a přípravě kovových povrchů v rámci různých odvětví průmyslu. Je to skvělá příležitost pracovat pro společnost, která má výsostné postavení a jedinečné technologie v rámci svého unikátního zaměření. Samozřejmostí je důkladné zaškolení!

  • Příprava a nastavení tryskacích zařízení, případná údržba a doplnění tryskacích materiálů

  • Přesná instalace produktů od zákazníka do zařízení

  • Provedení testů dle připravených parametrů, zaznamenání výsledků, následné měření a analýza hodnot (fyzické parametry, čistota)

  • Spolupráce s manažerem centra na interpretaci výsledků a jejich komunikaci klientovi

  • Práce v laboratoři (granulometrická analýza)

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření (strojírenství/elektro)

  • Zkušenost se strojírenskou prací, schopnost provedení základní údržby (mechanika, vzduchotechnika, elektro)

  • Ideální je zkušenost se zpracováním kovů

  • Průkaz na VZV velkou výhodou – nutný k manipulaci v technologickém centru (lze získat dodatečně)

  • Středně pokročilá znalost angličtiny

Nabízíme

  • Možnost práce na zajímavých projektech pro klienty z celého světa

  • Získávání zkušeností od kolegů z dalších technických center

  • Hezké prostředí zcela nových prostor v oblasti Praha/ Zlatníky-Hodkovice

  • Práci ve stabilní společnosti, která spolupracuje s velkými firmami napříč odvětvími

  • Balíček firemních benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, mobilní telefon)

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4504517  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.