Technicko obchodní zástupce s angličtinou!

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti jako technicko obchodní zástupce? Využijte své zkušenosti a pracujte pro světového lídra na průmyslových i spotřebitelských trzích. Do obchodní divize zaměřující se na lepidla pro řemeslníky i spotřebitele hledáme kolegu/kolegyni na pozici technického obchodního zástupce!
70 % náplně Vaší práce bude obchod. Budete mít na starost komunikaci s obchodními partnery v přiděleném regionu, kterým budou Čechy. Ponesete zodpovědnost za obrat a budete plánovat a řídit promoční aktivity.

Zbylých 30 % Vašich odpovědností bude příprava a realizace školení pro obchodní tým i pro zákazníky. Budete se podílet na testování nových i stávajících produktů. Spolupracovat budete s MKTG oddělením a s kolegy v rámci CZ/SK teamu.

Profil kandidáta

  • alespoň SŠ vzdělání

  • minimálně 5 let zkušeností na pozici technického obchodníka

  • angličtina slovem i písmem (B2)

  • skvělé komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti

  • řidičský průkaz sk. B

  • znalost MS Office

Hledáme týmového hráče, který se nebojí samostatně rozhodovat a nebude mu vadit pracovat v rámci celé ČR.

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností

  • kvartální prémie až 44%

  • roční prémie až 6%

  • měsíční paušál na stravné

  • 400 Kč do cafeterie každý měsíc

  • e-shop s firemními produkty za velmi výhodné ceny

  • služební auto i pro soukromé účely

  • mobilní telefon, notebook

  • 5 sick days za rok

  • 25 dní dovolené

  • narozeninový den

  • a mnoho dalších výhod - linka pomoc, očkování zdarma

Těšit se můžete ale i na pružnou pracovní dobu, přátelskou pracovní atmosféru a různorodou kreativní činnost.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Vičík
+420 720 952 848