Konstruktér – plynové turbíny

Středočeský kraj

Popis pozice

Přední světový výrobce průmyslových plynových turbín rozšiřuje svůj mezinárodní tým o specialistu na rotordynamiku! Pozice se zaměřuje především na design a testování turbín, nicméně budete mít možnost spolupracovat v oblasti marketingu, obchodu či supply chain. Bude se jednat jak o vylepšení jednotlivých komponent, tak o návrh zcela nových výrobků.

  • Konstrukce plynových turbín (rotory, ložiska, statické části motorů atd.)

  • Testování jednotlivých komponentů i celých turbín, analýza a diagnostika (např. vibrace)

  • Spolupráce s výrobou, podpora marketingu a obchodu

  • Technická podpora jednotlivých projektů

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání technického zaměření

  • 3 roky relevantní praxe (zaměření na rotordynamiku, návrh/analýzu ložisek a rotorových systémů)

  • Komunikativní znalost anglického jazyka (nadřízený je Američan)

  • Dobrá znalost CAD programů (ideálně CREO)

  • Zkušenost s diagnostikou vibrací strojů a odstraňováním problémů ve zkušební komoře či v terénu

  • Znalost FEA (Metoda konečných prvků)

Nabízíme

  • Unikátní projekty, profesní rozvoj

  • Možnost kariérního růstu v mezinárodním prostředí

  • Zajímavé finanční ohodnocení, navíc 13. a 14. plat

  • Přes 13 000 bodů do Cafeterie ročně

  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění až 24 000 Kč ročně

  • Příspěvek na stravování

  • Multisport kartu

  • Týden placené dovolené navíc

  • Jazyková a odborná školení

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • Místo výkonu práce – Žebrák

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4504524  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.