Operátor výroby v německé sklárně - 2 300 euro čistého

Cheb, Česko

Popis pozice

Přidejte se do týmu v německé sklárně kousek za hranicemi. Z Chebu jste v práci za půl hodiny. Budete zajišťovat výrobu skleněných trubek využívaných ve farmacii a průmyslu. Odměnou vám bude 2 300 euro měsíčně plus bonusy.
  • Zajištění správné výroby skleněných trubek

  • Kontrola kvality výrobků

  • Manipulace s hotovými výrobky

  • Balení a označování hotových výrobků před expedicí

  • Údržba zařízení a pracoviště ve spolupráci s mistrem

Profil kandidáta

  • Dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem

  • Ochota pracovat na 3 směny v nepřetržitém provozu

  • Ochota pracovat při vyšších teplotách

  • Vlastní automobil k dojíždění do práce

  • Zkušenost s prací ve výrobě

  • Základní znalost práce na PC

  • Ukončené odborné vzdělání

  • Životopis v českém i německém jazyce

Nabízíme

  • Měsíční prémie a bonusy

  • Směnové příplatky

  • 32 dní dovolené

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Výuka cizích jazyků

  • Kariérní růst

  • Příspěvek na dovolenou

  • Vánoční bonus

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4504525  Datum zveřejnění: 19.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.