Výrobní manažer - automotive

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro dodavatele plastových dílů pro automotive průmysl hledám nového Výrobního manažera

Hledám praktika s otevřenou myslí, s chutí posouvat věci tím správným směrem, se snahou neustále zlepšovat nejen sám sebe, ale i všechny okolo a vést je ke společnému cíli - k efektivní a kvalitní výrobě a zákaznické spokojenosti!

Ideální kandidát má zkušenosti na manažerské pozici ve výrobě (plastařina či jiný obor automotiv je výhodou), je silnou osobností, nebojí se přijmout zodpovědnost a bez problémů komunikuje v ČJ i AJ.

Náplň práce:

  • vedení výroby, zodpovědnost za veškeré výrobní procesy a činnosti

  • řízení výroby dle KPI

  • zodpovědnost za řešení problémů

  • důraz na aplikaci Lean metod (optimalizace a zefektivnění procesů)

  • spolupráce napříč firmou i s mateřskou společností

  • tvorba rozpočtů, řízení nákladů

  • vytváření analýz, příprava k auditům

  • denní operativa, reporting, porady atd.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém směru

  • praxe na obdobné pozici (automotive, plastařina)

  • znalost nástrojů Lean a QMS

  • AJ na komunikativní úrovni je podmínkou

  • silná a odolná osobnost s tahem na branku

  • dobré organizační, řídící a diplomatické schopnosti

  • samostatnost, flexibilta

  • logické a analytické myšlení v kombinaci se selským rozumem

Nabízíme

  • práci v nadnárodní společnosti s lidským přístupem a odpovídající mzdou

  • možnost stát se součástí nejvyššího managementu

  • služební vůz i pro soukromé využití

  • 5 týdnů dovolené + sickdays

  • příspěvek na penzijko a stravování

  • neustálé vzdělávání a profesní růst

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová