Pracovník oddělení distribuce Praha Stodůlky

Praha

Popis pozice

Hledáš stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti a vyhovuje ti pracovat na noční směny?

Bydlíš poblíž Stodůlek?

Pokud ano, tak hledáme právě Tebe!

Pro našeho klienta v potravinářském průmyslu hledáme šikovné zaměstnance na pozici Konsolidátor.

  • Naskladňování a vyskladňování zboží

  • Práce v zázemí společnosti

  • Komunikace s dopravci

  • Předávání a kontrola dokumentace

  • Naskladňování klecí se zbožím

Profil kandidáta

  • Zkušenosti na podobné pozici výhodou

  • Čistý trestní rejstřík

  • Ochota pracovat na noční směny a občasné víkendové směny

  • Spolehlivost, loajalita, pracovitost

Nabízíme

  • Spolupráci na hlavní pracovní poměr

  • Mzda: 30 000 Kč / měsíc

  • Měsíční bonusy až 1 500 Kč / měsíc

  • Příplatek za pracovní podmínky až 2 000 Kč

  • Příplatek za noční práce až 3 000 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenkový paušál 40 Kč / odpracovaný den

  • Odměna za pracovní výročí, sleva na firemní produkty, sleva na pohonné hmoty a další zajímavé benefity

  • Lokalita: Praha - Stodůlky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4504837  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.