Hlavní účetní

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, ve výrobě interiérových dílů hledáme hlavní účetní.

Disponujete znalostí daňových a účetních zákonů, rádi využíváte při své práci angličtinu, pak je tato pozice určena přímo pro vás.

  • Metodicky koordinuje přípravu účetních podkladů pro finanční auditory

  • Odpovídá za kompletní vedení účetnictví společnosti

  • Zpracovává účetní závěrky

  • Připravuje daňová přiznání a reporty pro státní orgány

  • Aplikuje postupy společnosti v oblasti vedení hmotného a nehmotného majetku

  • Komunikuje se státními orgány při provádění externích kontrol a auditů

Profil kandidáta

  • VŠ/SŠ ekonomického zaměření

  • Uvítáme kandidáta, která má alespoň 5 let praxe na obdobné pozici

  • Znalost daňových a účetních zákonů

  • Práce na PC, zkušenosti se systémem SAP výhodou

  • Komunikační a organizační dovednosti

  • Znalost AJ podmínkou, pracujeme v mezinárodním prostředí

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Měsíční prémie

  • Roční bonus

  • Motivační programy

  • Štědrý systém zaměstnaneckých benefitů

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • Vánoční poukaz

  • Odměny při životním, pracovním výročí a při narození dítěte

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4505071  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.