Databázový specialista | atraktivní mzda, Ostrava

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného specialistu na databáze, který by se stal součástí menšího přátelského IT týmu v ostravské společnosti. Jedná se o pozici, kde tě čeká spoustu výzev, ale také zajímavých projektů, úkolů a jistá míra tvořivosti. Těšit se můžete na spoustu benegitů, pravidelný home office a atraktivní mzdu, která roste.
Správa stávajících databází

Spolupráce na rozvoji databázové infrastruktury

Zálohování, migrace databázía jejich export/import

Vedení administrátorské dokumentace

Profil kandidáta

Minimálně SŠ vzdělaním,

Praxe v oboru IT minimálně 3 roky

Obecná znalost DB systémů nejen z pohledu administrace, ale také náhledu do datové struktury a dat

Znalost prostředí Linuxových operačních systémů

Zkušenost a orientace v programech napsaných v SQL, PL/SQL,

Angličtina minimálně na úrovni technické dokumentace

Nabízíme

Atraktivní mzda, která roste

Možnost pracovat v týmu zkušených a přátelských kolegů

5 týdnů dovolené

Flexibilní pracovní doba

Možnost pracovat na home office 2-3 dny v týdnu

Příspěvek na stravování

Příspěvek na penzijní připojištění

Benefitní karta Cafetérie

Sick days

Možnost nástupu ihned

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4505303  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.