Strojník výrobní linky

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte vyučení v technickém oboru (strojírenství, zemědělství atd.)? Hledáte samostatnou práci v moderním provozu? Vyhovuje Vám 3 směnný režim a volné víkendy?

Pro plně automatizovanou výrobu krmných směsí hledám obsluhu/strojníka výrobní linky!

Náplň práce:

  • obsluha automatizovaného provozu

  • dohled nad výrobní linkou ve velíně

  • řešení poruch a problémů

  • doplňování materiálu pro výrobu

Profil kandidáta

  • SOU technického zaměření

  • praxe v obsluze výrobních nebo zemědělských strojů či linek

  • praxe s VZV

  • samostatnost a pečlivost

  • zodpovědný přístup k práci

  • ochota pracovat na 3 směny

Nabízíme

  • práci ve stabilním odvětví

  • pravidelnou mzdu dle Vašich zkušeností (nástup 28 - 31.000Kč hrubého)

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál do výplaty

  • příspěvek na penzijko

  • při dojíždění nad 20km příspěvek na dopravu

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím zašlete životopis přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová