Rozpočtář

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta působícího na trhu téměř 30 let, který je tradiční stavební firmou, hledáme vhodné kandidáty na pozici rozpočtář/kalkulant.

Můžete být zkušený/zkušená, nebo junior/ka - stejně o Vás chceme vědět!

  • zajištění zásobování, kontrola materiálu a jeho kvality

  • vedení související dokumentace a evidence

  • zajištění a kompletace dokladů podle podmínek zadávací dokumentace

  • příprava smluvní dokumentace

  • zajištění poptávek prací a materiálu

  • připravovat a kalkulovat cenové nabídky vodohospodářských zakázek

  • poptávat subdodavatele a optimalizovat náklady

  • zpracovávat a kontrolovat stavební rozpočty

  • podílet se na předvýrobní přípravě projektu

Profil kandidáta

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru

  • zkušenosti s přípravou staveb výhodou

  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek

  • schopnost týmové spolupráce

  • pečlivost, spolehlivost, loajalita, pracovitost

  • řidičský průkaz pro skupinu B

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti

  • velmi dobré platové ohodnocení v závislosti na praxi

  • podpora dalšího vzdělávání pro rozvoj osobnosti a znalostí

  • možnost dalšího profesního rozvoje

  • stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4505626  Datum zveřejnění: 21.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.