Price & Tender manažer ve farmaceutické společnosti

Praha, Česko

Popis pozice

Farmaceutická společnost sídlící v blízkosti centra Prahy rozšiřuje svůj tým o parťáka, který bude vyhledávat zajímavá výběrová řízení nemocnic, připravovat nabídky a navrhovat ceny.

Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří již mají předchozí zkušenosti s tendery a pokročilou znalost angličtiny.

Odměnou Vám kromě atraktivního mzdového ohodnocení bude také roční bonus, 25 dní dovolené, sickdays, smartphone, laptop, flexibilní pracovní doba, home office, příspěvky na stravování, volnočasové aktivity, dopravu i penzijko a také smlouva na HPP.

  • aktivní vyhledávání zajímavých výběrových řízení ve spolupráci s obchodníky v terénu

  • příprava nabídek do výběrových a poptávkových řízení do nemocnic a specializovaných center

  • zodpovědnost za formální procesování našich nabídek ve veřejných výběrových řízeních

  • návrh cen či slev do výběrových řízení a také kontrola správnost poskytování slev

  • monitoring konkurenčních společností

Profil kandidáta

  • zkušenosti s veřejným výběrovým řízením

  • pokročilá znalost s prací v MS Excel

  • pokročilá znalost angličtiny nezbytná kvůli komunikaci se zahraničními jednateli

  • analytické myšlení a kladný vztah k administrativě

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností

  • roční bonus

  • smartphone a laptop

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • 25 dní dovolené

  • 3 sickdays

  • stravenky v hodnotě 120 Kč na den

  • příspěvky do Cafeterie 10 000 Kč ročně

  • příspěvky na dopravu

  • příspěvky na penzijní či životní pojištění

  • pravidelné vzdělávací kurzy a školení

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingy

  • moderní kanceláře v administrativní budově v blízkosti centra Prahy

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4505849  Datum zveřejnění: 23.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.