Technický Sales Support

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledám nového kolegu do obchodního týmu na pozici Inside Sales - náplň práce na této pozici zahrnuje podporu obchodníků a projektového týmu, přípravu rozpočtů, zajištění materiálu... jednodušše řečeno komunikaci napříč odděleními tak, aby vždy byl výsledkem spokojený zákazník!

Pokud jsi technicky zaměřený, orientuješ se v tvorbě rozpočtů a uvítáš komunikaci v angličtině, pak jsi náš člověk!

Náplň práce:

  • zajištění technických podkladů pro zakázky

  • příprava cenových kalkulací a kompletace nabídek pro klienty

  • sledování vstupních nákladů pro správné stanovení koncových cen

  • poptávky materiálu u dodavatelů

  • komunikace v rámci celé firmy (obchodní oddělení, projektový tým, výroba)

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru

  • komunikativní AJ (přímý nadřízený je cizinec)

  • technické myšlení a znalosti (výkresová dokumentace)

  • MS Office

  • znalost tvorby rozpočtů výhodou

  • pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • nadnárodní zázemí s rodinnou atmosférou

  • mzdu dle zkušeností + další roční bonusy

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na stravování

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4507184  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.