Montážní dělník | Blatná

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme manuálně zručné lidi, kteří mají zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

Jedním z nabízených benefitů je svozový autobus zdarma.

  • obsluha výrobních strojů,

  • montáž výrobků,

  • práce na 3 směny (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00),

  • svozový autobus: Písek, Strakonice a další.

Profil kandidáta

  • možnost pracovat ve vícesmenném provozu,

  • zručnost, přesnost, spolehlivost,

  • zkušenosti z výroby výhodou,

Nabízíme

  • základní hodinová mzda,

  • variabilní mzda 2 110 Kč,

  • garance každoročního platového růstu,

  • 13. mzda,

  • 5 týdnů dovolené,

  • příspěvek na dopravu,

  • příspěvek na stravování,

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1. roce pracovního poměru,

Benefity

  • Zajištěná doprava

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jirmanová
ID: 4507339  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 110 Kč/hod.