Nástrojař / plasty - Prostějov

Prostějov, Česko

Popis pozice

Místo pro šikovného, technicky zdatného nástrojaře, který si poradí s údržbou a opravou vstřikovacích forem.

Uvítáme juniora i zkušeného.

  • Údržba a oprava vstřikovacích forem

  • Plánovaná i operativní údržba

Profil kandidáta

  • Výuční list nebo SŠ vzdělání v technickém oboru

  • Ochota docházet na 3 směny

  • Zkušenosti s opravou či údržbou vstřikovacích forem výhodou

  • Znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Práci v perspektivní výrobní společnosti, dostanete se k unikátním projektům

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Možnost aktivního využívání cizích jazyků

  • Stravenky, flexi pass, roční bonusy a mnoho dalšího

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová