Samostatný nákupčí

Ústecký kraj

Popis pozice

  • zodpovědnost za řízení strategického a operativního nákupu

  • optimalizace procesů na oddělení nákupu

  • vedení obchodních jednaní s dodavateli s cílem optimalizace dodacích podmínek a snižovaní nákladů

  • kontrola stavu zásob vzhledem na obrátkovost jednotlivých položek

  • zajištění včasných dodávek nakupovaných položek v požadovaném termínu a ceně s ohledem na plynulost výroby

  • vystavování objednávek dle nákupních požadavků, sledování jejich průběhu a dodacího termínu

  • řešení reklamací ve spolupráci s oddělením kvality

Profil kandidáta

  • minimálně středoškolské vzdělání

  • zkušenosti v oblasti přímého a nepřímého nákupu materiálu

  • komunikační a vyjednávací dovednosti

  • dobrá znalost práce na PC (zejména Excel)

  • komunikativní znalost AJ

  • znalost SW Helios výhodou

Nabízíme

  • vzdělávací kurzy

  • služební notebook a mobilní telefon

  • týden dovolené navíc

  • stravenky v hodnotě 150,- Kč plně hrazené firmou

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Alena Šafaříková
+420703865288
ID: 4507963  Datum zveřejnění: 25.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.