IT Vývojář | vhodné pro absolventy!

Liberecký kraj

Popis pozice

Jste absolventem IT oboru a hledáte zajímavou práci, kde budete moci v praxi využít své znalosti?

Pak je tato pozice přesně pro Vás! Budete součástí nadnárodní společnosti a čeká Vás kvalitní zaučení v oblasti IT vývoje.
Budete se podílet na vytváření koncepčních návrhů a vývoji komplexních globálních IT řešení.

Zodpovědnost budete mít za realizování programových úprav a analyzování a řešení systémových problémů. V rámci týmu se budete podílet na zajímavých projektech a čeká Vás také spolupráce s externími dodavateli.

Profil kandidáta

  • absolvent IT oboru

  • znalost základů webových technologií (http, Javascript, Css)

  • zkušenosti s databázovým systémem Oracle výhodou

  • znalost angličtiny na úrovni B2 - budete ji aktivně využívat v každodenní komunikaci

  • analytické myšlení, zájem o obor a chuť se dále vzdělávat

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • týden dovolené navíc = 25 dní

  • roční bonus

  • příspěvek na firemní stravování a na penzijní pojištění

  • příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie

  • permanentky na volnočasové aktivity

  • vzdělávací kurzy, školení a firemní akce

  • zvýhodněné volání T-Mobile

  • mladý kolektiv, který Vám pomůže se zaškolením

  • zázemí a podporu velké nadnárodní společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4507966  Datum zveřejnění: 25.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.