Mistr výroby - jednosměnný provoz

Jihočeský kraj

Popis pozice

Společnost se zabývá výrobou vytlačovacích nástrojů pro plastové profily.

Hledáte novou pracovní příležitost mimo automotive závod?

Pokud ano a chcete pracovat pouze na ranní směnu, tak nám zašlete svůj životopis.

  • vedení a organizace oddělení - 12 členný tým

  • plánování výrobních zakázek

  • odpovědnost za kvalitu

  • kontrola a vyhodnocování ukazatelů a plnění cílů

  • spolupráce s ostatnímí odděleními (svařovna, vrtačky, pily)

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • zkušenost s vedením týmu

  • základní znalost výkresové dokumentace

Nabízíme

  • jednosměnný provoz

  • platové ohodnocení od 40.000 Kč

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na dojíždění

  • příspěvek na stravování (oběd 35 Kč)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Příspěvek na dopravu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová