Projektový a obchodní manažer

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s prací projektového vedoucího či se samostatným vedením obchodních případů? Jste efektivním lídrem s praxí v týmovém managementu? Domluvíte se anglicky a zahraniční služební cesty berete jako automatickou součást pracovní náplně?

Pro výrobce plastových dílů hledám nového lídra pro obchodní a projektové oddělení!

Náplň práce:

  • získávání nových projektů a zakázek

  • účast na výběrových řízeních

  • příprava cenových nabídek

  • zajištění kontraktů a další dokumentace

  • vedení projektového a obchodního týmu

  • zahraniční služební cesty

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický či technický směr)

  • komunikatovní angličtina, další jazyky výhodou

  • praxe v projektovém či obchodním řízení

  • schopnost přemýšlet analyticky a v souvislostech

  • dobré vedoucí, organizační a argumentační schopnosti

  • MS Office, řp. B

Nabízíme

  • stabilní a pestrou práci s dobrým ohodnocením

  • služební automobil (mobil a notebook je samozřejmostí)

  • 25 dnů dovolené

  • 2 sick days

  • příspěvek na stravné a penzijko

  • kariérní růst

Pokud Vás nabídka zaujala, prosím reagujte přes "odpovědět" a já Vás co nejdříve budu kotaktovat s dalším postupem.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4508977  Datum zveřejnění: 27.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.