Manažer nákupu

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, strojírenskou výrobní společnost, hledáme zkušeného Manažera operativního nákupu.

Pokud hledáte novou výzvu, kde uplatníte svoje znalosti z nákupu, potom hledáme právě vás.

  • zodpovědnost za řízení týmu 5 nákupčích a 2 zaměstnanců skladu

  • koordinace nákupních aktivit jak doma tak v zahraničí

  • sledování plynulosti materiálu a komponentů napříč výrobou

  • jednání se stávajícími dodavateli

  • reporting řediteli společnosti

Profil kandidáta

  • zkušenosti v oblasti technického nákupu (korporátní prostředí)

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • praxe s vedením lidí velkou výhodou

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • mzda 70 000 - 90 000 Kč

  • flexibiní pracovní dobu

  • týden dovolené navíc

  • odměny ke mzdě

  • příspěvek na stravování

  • penzijní připojištění

  • jazykové kurzy

  • firemní akce

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak