Sales Manager pro náš Manpoweří tým!

Liberecký kraj

Popis pozice

Business v poslední době jen a jen vzkvétá, a tak hledáme obchodní posilu do našeho sales týmu, která nám pomůže s udržováním dlouhodobých vztahů a přivede nové obchodní příležitosti!

Budeš působit v Libereckém a Ústeckém kraji a budou ti k dispozici tři kanceláře (Liberec, Ústí nad Labem a Praha).

  • Jednání se seniorním managementem a majiteli firem (zákazníci)

  • Spoluúčast při řešení komplexních projektů a jejich aktivní prodej

  • Akvizice nových klientů na základě předem definovaných obchodních cílů

  • Business a relationship development

  • Spolupráci s kolegy na pobočkách (Ústí a Liberec)

  • Definování budoucí obchodní strategie a rozvíjení obchodních příležitostí

  • Účast a zastupování společnosti ve výběrových řízeních

  • Tvorba prezentací a cenových nabídek

  • Pravidelný reporting, plánování rozpočtu

Profil kandidáta

V naší branži jde hodně o naslouchání klientům a jejich potřebám. Potřebujeme ve svém týmu někoho zkušeného z obchodu, ale zároveň trpělivou a proaktivní osobu, která bude schopná navrhnout našim klientům to nejlepší řešení na míru.

Jedná se především o akvizice, takže je potřeba mít zápal pro obchod a tah na branku.

Ideální by byl člověk s praxí min. 2 roky z obdobné obchodní pozice, který má zkušenost s budováním portfolia a přiváděním nových byznysů. Dále je potřeba mít komunikativní znalost angličtiny, ale tu případně vypiluješ na našich jazykových kurzech v rámci benefitů!

Nabízíme

  • Skvělý a přátelský tým

  • Neomezený počet kafíček ve všech kancelářích

  • Skvělá podpora marketingového oddělení pro tvou obchodní činnost (obchodní materiály, kreativní dárky pro klienty, apod.)

  • Flexibilní pracovní doba

  • Týden dovči navíc

  • 3 Sick days k tomu

  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + atraktivní nezastropovaný bonusový systém)

  • Práci na plný či zkrácený úvazek

  • Auťák i k soukromým účelům (Škoda Octavia)

  • Mobil a notebook

  • Jazykové kurzy v pracovní době

  • Stravenky

  • Home office (hybridní model)

  • Cafeterie

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • A samozřejmě tu nejlepší šéfovou pod sluncem!

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4513781  Datum zveřejnění: 3.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.